A dzisiaj trochę o wiosennych porządkach 😊

Każdy właściciel psa, zwłaszcza długowłosego niezmiernie cieszy się, kiedy jego pupil zmienia sierść na wiosnę (na jesień oczywiście też xD). Nie ma na świecie nic wspanialszego niż dziady wyciągane z każdego kąta, do którego nie sięga odkurzacz ani oko pani domu. Jak wiecie, u mnie „przewija się” na raz po kilka psów. Niemniej korona królów kłaków należy się bezsprzecznie moim kochanym blondasom goldenom. Muszę dbać o czystość, aby zapewnić moim podopiecznym komfortowe warunki. Codzienne odkurzanie pomaga opanować ten kudłaty chaos, ale po takich kilku dniach nie wiem już, czym kichać, bo włosy i kurz nie dość, że osiadają na wszystkich płaskich powierzchniach, to w  dodatku unoszą się także w powietrzu. Do tej pory nie wiem, jakim cudem nie nabawiłam się jeszcze alergii…. Moja ciocia często zachwala mi swój oczyszczacz powietrza, dzięki któremu jest w stanie podobno opanować nawet swoje uczulenie na koty i przyznam szczerze, że te opowieści dały mi promyk nadziei na poprawę mojej sytuacji :D.

I tutaj, jak z nieba, przyszła mi  z pomocą marka Levoit przesyłając mi swój topowy oczyszczacz powietrza, który od kilku dni testuję w moim mieszkaniu. W tym wpisie postaram się Wam przybliżyć działanie tego urządzenia.

LEVOIT Core 300S posiada trzystopniową filtrację, która skutecznie usuwa zarówno duże, jak i drobne zanieczyszczenia z powietrza. Nylonowy filtr wstępny pochłania włosy, kłaczki, sierść, włókna i kurz, natomiast filtr HEPA H13 eliminuje drobny kurz, cząsteczki dymu i pyłki. Dodatkowo filtr z węglem aktywnym zatrzymuje i rozkłada najmniejsze cząsteczki, takie jak dym, zapachy i opary, co sprawia, że powietrze w moim domu jest nie tylko czystsze, ale również zdrowsze dla mnie i moich podopiecznych.

Jedną z największych zalet oczyszczacza Levoit jest Technologia QuietKEAP™, która tłumi dźwięki i wibracje, dzięki czemu urządzenie działa praktycznie bezszelestnie. Możliwość sterowania oczyszczaczem za pomocą aplikacji VeSync lub głosem (np. z pomocą Amazon Alexa czy Google Assistant) sprawia, że korzystanie z urządzenia jest niezwykle wygodne i intuicyjne.

Kolejną innowacją, którą oferuje oczyszczacz Levoit, jest Technologia VortexAir™, która skutecznie i cicho odświeża powietrze w pomieszczeniu. Dzięki aerodynamicznemu kształtowi, zakrzywionym łopatkom wentylatora i podniesionym otworom wentylacyjnym, oczyszczacz tworzy wir powietrza, który zwiększa moc i wydajność urządzenia, rozprowadzając więcej czystego powietrza w całym pomieszczeniu.

Dzięki oczyszczaczowi powietrza marki Levoit, moje codzienne obowiązki związane z utrzymaniem czystości znacznie się skróciły, pozwalając mi na więcej wolnego czasu, który mogę poświęcić na czytanie książek, aktualizację mojej fachowej wiedzy kynologicznej czy po prostu na relaks z moimi ukochanymi pupilami. Jest to nieocenione ułatwienie dla mnie jako trenerki psów, a także dla wszystkich, którzy dbają o czystość i zdrowie w swoim domu. Oczyszczacz powietrza marki Levoit to nie tylko fajny gadżet – to również inwestycja w zdrowy i przyjemny klimat w domu dla wszystkich jego mieszkańców.

Polecam! 😊

Tutaj link do produktu:

A tutaj link do strony polskiego dystrybutora na facebooku:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100089630405038

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *